سامسونگ در فکر ادغام خط تولید گلسی S و Note ,

menuordersearch
mobile-file.ir
۱۳۹۷/۴/۳۰ شنبه
(4)
(0)
سامسونگ در فکر ادغام خط تولید گلسی S و Note
 سامسونگ در فکر ادغام خط تولید گلسی S و Note
گزارشات جدیدی که توسط رسانه کره ای Bell منتشر شده است ادعا می کند که قائم مقام ارشد شرکت سامسونگ، جی لی در فکر ادغام خط تولید دو سری پرچمدار در بخش موبایل است. گفته می شود که قرار است خط تولید گوشی های سری گلکسی S و سری گلکسی نوت یکی شوند و حتی چند دلیل منطقی برای این موضوع نیز وجود دارد.

دلیل اول اینست که با وجود آنکه تولیدکنندگان چینی بخش بزرگی از بازار گوشی های میان رده و پایین رده را از چنگ سامسونگ درآورده اند، کاربرانی نیز هستند که علیرغم افزایش قیمت پرچمداران بازار، همچنان به دنبال این گوشی ها هستند. دلیل دوم این تصمیم می تواند این باشد که سال پس از معرفی گلکسی نوت 8 بسیاری از کاربران نمی توانستند دلیل قانع کننده برای این موضوع پیدا کنند که چرا گلکسی S8+ به همان اندازه خوب نیست. احتمالا ما امسال پس از معرفی گلکسی نوت 9 هم با چالش مشابهی روبه رو باشیم. چرا که گلکسی نوت 9 در عمل به جز قلم تفاوت عمده ای با گوشی گلکسی S9+ نخواهد داشت.

به نظر میرسد که غول کره ای هم به خوبی از این موضوع آگاهی دارد و به همین دلیل است که هدف خود برای فروش گلکسی نوت 9 را بر روی 12 میلیون دستگاه تنظیم کرده است. این هدف با در نظر گرفتن این نکته که گلکسی نوت 8 تا امروز بیش از 11 میلیون دستگاه فروش داشته، رقم بلند پروازانه ای به حساب نمی آید. از طرف دیگر سامسونگ احتمالاً سال آینده تصمیم دارد که سه گوشی گلکسی S10 معرفی کند که بزرگترین آنها گلکسی S10+ خواهد بود. بنابراین اگر ادعا نشریه بل درست باشد، انتظار میرود که گلکسی S10+ با بیشتر شباهت به گوشی های سری نوت عرضه شود و دارای مشخصاتی مانند قلم باشد. این یعنی اگر کاربران قصد خرید گلکسی S10 کلاسیک با قیمت ارزانتر را داشته باشند، نسخه استاندارد را انتخاب خواهند کرد. اگر هم قصد دارند گوشی گرانقیمت تر و بزرگتر را انتخاب کنند S10+ را که شبیه به گوشی های سری نوت خواهد بود انتخاب می کنند.

این تصمیم سامسونگ منجر به صرفه جویی بسیار چشمگیری در بخش توسعه، طراحی و ساخت خواهد شد. از طرف دیگر یکپارچه سازی پرچمداران به سامسونگ این فرصت را میدهد تا فضای بیشتری برای توسعه گوشی تاشوی خود، یعنی Galaxy X در اختیار داشته باشد.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

facebooktelegramtelegramaparat
logo

* توجه * درصورتی که در مورد رمز فایل ها مشکلی دارید تماس با ما را مطالعه نمایید
ایمیل: mobilefileemail[at]gmail.com
ساعت کاری: 15 الی 21 تمامی ایام هفته بجز روز های تعطیل رسمی

تصویر ثابت