محصول جدید اپل به نام HomePod ,

menuordersearch
mobile-file.ir
۱۳۹۶/۱۱/۴ چهارشنبه
(1)
(0)
محصول جدید اپل به نام HomePod
محصول جدید اپل به نام HomePod
وقتی محصولات یک رده را در میان برندهای مختلف با هم مقایسه می کنیم باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که محصولی در این بین به عنوان برنده این رقابت ها تعیین می شود که تجربه ای ارزشمند و کارایی فوق العاده ای را در اختیار کاربران قرار دهد.
بسیاری از تحلیلگران معتقدند که اسپیکر هوشمند HomePod اپل، یکی از محصولاتی است که بدون شک در مقایسه با رقبا از طرفداران و مشتریان ویژه ای برخوردار خواهد بود و تا مدتی طولانی بر بازار اسپیکرهای هوشمند مسلط خواهد بود.
البته اسپیکر هوشمند HomePod، رقبای قوی دارد مانند Echo که با قیمت 179 دلار به مدت سه سال به عنوان یک پلتفرم صوتی برتر تلقی شده و بسیاری از اپلیکیشن های نسل سوم را به هم مرتبط کرده اما با نقص هایی نیز روبرو است.
از طرفی Google Home نیز در زمینه پردازش زبان از قدرت فوق العاده ای برخوردار است و با قیمت 129 دلار بیش از 24 درصد از سهم بازار اسپیکرهای هوشمند را به خود اختصاص داده است.
اما اپل چه محصولی را وارد بازار اسپیکر ها می کند؟
محصول بی رقیب اپل، اسپیکر HomePod است که تجربه ای بی نظیر از تکنولوژی صوتی مدرن را برای مخاطبان فراهم می کند و قدرت پردازش صوتی بسیار بالایی دارد.
اپل با استفاده از Siri در اسپیکر هوشمند HomePod توانسته است قابلیت اجرای فرمان های صوتی را فراهم کند به این ترتیب، توانسته قابلیت اعمال فرمان صوتی را در این دسته از محصولات خود بگنجاند که یکی از مهمترین نکات تمایز این دسته از محصولات اپل از سایر رقبا است.
از طرفی اپل با استفاده از تراشه A8 در برخی از دستگاههای خود، کار سایر رقبایش را دشوار کرده است.
اسپیکر هوشمند HomePod در ماه دسامبر در دسترس علاقه مندان به محصولات اپل قرار خواهد گرفت.
telegramwhatsuptelegramaparat
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

facebooktelegramtelegramaparat
logo

* توجه * درصورتی که در مورد رمز فایل ها مشکلی دارید تماس با ما را مطالعه نمایید
ایمیل: mobilefileemail[at]gmail.com
ساعت کاری: 15 الی 21 تمامی ایام هفته بجز روز های تعطیل رسمی

تصویر ثابت